Komisjoner odzieży Niemcy Super warunki !

LeasingTeam Sp. z o.o.

Monachium, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Monachium
Nr ref.: 0028141
Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie artykułów odzieżowych przy pomocy skanera

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy komisjonera
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 1-zmianowym od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy mile widziana
  • własny samochód do wyjazdu mile widziany

Oferta:

  • stawkę godzinową w wysokości 10,00 - 11,00 € brutto (w zależności od znajomości j. niemieckiego)
  • możliwość wypracowania premii
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • opłacane składki ZUS - wyższa emerytura
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca
  • komfortowe zakwaterowanie, odpłatne tylko 100 euro miesięcznie
  • pracę w wymiarze godzin 40 h tygodniowo
  • nadgodziny płatne zgodnie IGZ
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • pokrywamy koszt badań lekarskich
  • opiekę profesjonalnego polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.