KOMISJONER ODZIEŻOWY lekka praca bez doświadczenia

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia? Chcesz razem ze swoim partnerem/ partnerką zarabiać dobre pieniądze? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków magazyniera / magazynierki:

  • kompletowanie zamówień.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę.
  • Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  • Płatne urlopy i premie świąteczne.
  • Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  • Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatne ubranie robocze.
  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  • Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

.. oraz wiele więcej.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji