Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 09/12/2018.

Komisjoner - Niemcy. Praca również dla par.

Norymberga, zagranica

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Wymagania

Główne zadania:

• komisjonowanie odzieży,
• praca zgodna ze standardami firmy.

Wymagania:

• motywacja i chęć do pracy,
• dobra kondycja fizyczna,
• punktualność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach niemieckich,
• długoterminową współpracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• bezpłatne zakwaterowanie (przez okres 6 miesięcy).

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie