Work Service Express

Komisjoner/Magazynier

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Niemcy, Lauterbach »

Obowiązki:

  • kompletowanie towarów z użyciem skanera na paletach ręcznych lub akumulatorowych wg zlecenia otrzymanego od klienta
  • rozładunek i załadunek, przygotowanie palet do wysyłki
  • obsługa komputera

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • posiadanie własnego auta będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie około 1200 euro netto
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Darmowe i w pełni wyposażone mieszkanie
  • Świadczenia emerytalne i zdrowotne odprowadzane od średniej krajowej
  • Pracę u sprawdzonego Klienta
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz dodatkowo 200 złotych (300 złotych jeśli zna język kraju oddelegowania).