Komisjoner / Magazynier – asortyment domowy i zabawki

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

BONUS! Zacznij pracę i zgarnij nawet 200 euro brutto w bonusie! Zapytaj o szczegóły naszego konsultanta!

Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami!

Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę 10,45€
• Zakwaterowanie za tylko 55€ / tydzień
• Pewną pracę w znanej firmie
• Pomoc w organizacji wszystkich formalności
• Opiekę koordynatorów na miejsc
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Opis Stanowiska
• Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
• Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
• Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
• komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie jako Order Picker mile widziane
• prawo jazdy kat B mile widziane
• pracowitość, punktualność i niezawodność
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.