Komisjoner (książki i artykuły dla zwierząt). Nawet 12,43 €/h

OTTO Work Force

Hörselgau lub Eisenach (Niemcy), zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Hörselgau lub Eisenach (Niemcy)
Lokalizacja: Hörselgau lub Eisenach

Szukasz przyjemnej pracy w Niemczech? Z nami możesz zacząć od zaraz nawet bez znajomości języków obcych i bez doświadczenia! Oferujemy wysoką stawkę i nauczymy Cię obsługi wózka Schnellläufer.

Twoje zadania?

Komisjonowanie książek, płyt, gier i artykułów biurowych za pomocą skanera ręcznego lub zbieranie (pick-by-voice) asortymentu dla zwierząt za pomocą wózka Schnellläufer inne prace magazynowe (pakowanie itp.).

Oferujemy:
·        Stawkę godzinową 11,60 €/godzinę -> a od 1 października już 12,43 €/h!
·        Dodatki za nocki +25%, niedziele + 50%, święta +100%
·        Pracę na dwie zmiany, na pełen etat – gwarantowane min. 151 godzin w miesiącu
·       Tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy
        > po przepracowanym miesiącu otrzymasz dodatek do zakwaterowania w wysokości 75€, a po 3 miesiącach 100 €
·        Szkolenie na wózki widłowe (Schnellläufer) dla wszystkich
·        Możliwość uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
·        Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
·        Niemiecką umowę o pracę tymczasową
·        Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności
·        Stabilność zatrudnienia potwierdzoną licznymi certyfikatami

Wymagania:
·        Prawo jazdy i własny samochód mile widziane

Zainteresowany? Zgłoś się, a nasz rekruter odpowie na twoje wszystkie pytania tak szybko, jak to możliwe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.