Komisjoner Hörselgau

ISSP Sp. z o.o.

Hörselgau, zagranica

Opis stanowiska pracy

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Komisjoner
Miejsce pracy: Hörselgau - Turyngia

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie art. papierniczych, książek i płyt
- pakowanie asortymentu
- obsługa wózka elektrycznego

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- zorientowanie na realizację celów
- poszukujemy również osób, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu busów i chciałyby dodatkowo pełnić funkcję kierowcy (gwarantowana premia 80€!)

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pakiet ubezpieczeń
- stawka 8,91 € brutto/h + 25 % dodatku nocnego
- bezpłatny transport
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie za 6,50 € za dobę potrącane z wypłaty

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w biurze ISSP we Wrocławiu i w Lublinie.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

Prezentacja firmy

ISSP posiada bogate doświadczenie we współpracy z dużymi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne