Komisjoner do magazynów w Eitting - Monachium (Meżczyzni)

Niemcy, Monachium, zagranica

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH

Opis stanowiska pracy

Szukamy Komisjonerów do magazynów w Eitting - Monachium (Mezczyzni)

Kompletowanie towaru z magazynu za pomocą monitorów lub systemu słuchawkowego pick-by-voice i przygotowywanie go zgodnie z zamówieniem (wymagana znajomość liczebników niemieckich od 0 do 4000) i monitora dotykowego.

Każdy pracownik ma możliwość zawarcia umowy z klientem po 9 miesiącach.

Aby to, osiągnąć, musisz:

  • osiągnąć wydajność na poziomie min. 100% normy
  • chodzić regularnie do pracy (brak nieusprawiedliwionych nieobecności)
  • jakość pracy musi być zgodna ze standardami wyznaczanymi przez siec Rewe

Firma K & K w współpracy z siecią Rewe daje szanse osobom, które chcą cos zmienić w życiu i wyjechać do Niemiec.

Oferujemy łatwy start za granica, pomagamy i zapewniamy:

  • zakwaterowanie (w pełni wyposażone apartamenty, internet, sprzęt AGD itp.)
  • dojazd do pracy
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora (rejestracja, grupa podatkowa, ubezpieczenie)
  • organizacja transportu z Polski
  • możliwość otrzymania zaliczki w ciągu pierwszych 3 tygodni pracy
  • wynagrodzenie zaczynające się od 9,50 € brutto na godzinę

Wymagania

  • ogólna sprawność fizyczna
  • znajomość liczebników niemieckich do 4000
  • sumienność, punktualność, rzetelność
  • prawo jazdy i własny samochód są zaleta (dodatek podróżny).
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Umiejętności językowe na poziomie komunikatywnym otwierają możliwości rozwoju

Dalsze informacje otrzymasz po wysłaniu CV.

Prosimy pamiętać, że tylko z wybranymi kandydatami skontaktuje się K&K.

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku.
Jako kompetentny dostawca... usług HR posiadamy 8 oddziałów i zatrudniamy ponad 1000 pracowników dla przedsiębiorstw z różnych branż.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
możliwość przejścia do klienta po 9 miesiącach
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne