Komisjoner - branża spożywcza

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Lipska, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres prac:
• przygotowywanie zamówień wg listy
• dbanie o porządek na stanowisku pracy
• praca stojąca w temperaturze 4-6 °C

Oferujemy:
• wynagrodzenie ok 1100€-1300€ netto na miesiąc
• wysokość wynagrodzenia uzależniona od poziomu znajomości języka niemieckiego
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
• umowę o pracę na warunkach niemieckich z polską agencją zatrudnienia

Wymagania

• gotowość do pracy zmianowej
• dobra kondycja fizyczna / zdolności manualne

Mile widziane
• doświadczenie w branży spożywczej lub pracy produkcyjnej
• znajomosć języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się w miejscu pracy (słownictwo z branży spożywczej)
• posiadanie samochodu

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka