Komisjoner - bez znajomości języków obcych

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Szukasz pracy w Niemczech, a nie znasz języka niemieckiego? Dla nas to nie problem!
Nasz zaufany klient oferuje świetne warunki pracy w okolicach Hamburga.

Pracownik magazynu (Komisjoner) – bez znajomości języka niemieckiego!
Kraj: Niemcy
Miejsce pracy: Hamburg

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,50 euro
- Zakwaterowanie tylko 40 euro tygodniowo
- Dodatki za pracę zmianową
- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim z gwarancją godzin
- Praca w czystym i ciepłym magazynie

Opis stanowiska:
- Praca w magazynie logistycznym
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera
- Wykonywanie bieżących prac magazynowych
- Pakowanie produktów

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomości języka!
- Jeśli znasz język niemiecki będzie to dodatkowym atutem
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.