Komisjoner, bez znajomości języka niemieckiego

Sedulus Sp. z o.o.

Balingen, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Balingen, Niemcy

Opis stanowiska

  • proste prace magazynowe
  • praca przy komisjonowaniu napoi
  • komisjonowanie z tabletem
  • PRACA OD ZARAZ!

Wymagania stanowiska

  • mile widziane auto na dojazdy do pracy
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę na pełen etat
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę tylko na nocki
  • darmowe ubrania robocze
  • stawkę 9.76€ brutto/h + 30% dodatku nocnego (12.68€ brutto/h)
  • zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy