Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta w południowych Niemczech w okolicach Monachium kandydatów na stanowisko:

Komisjoner bez znajomości j.niemieckiego

praca w magazynach chłodniczych

Zakres obowiązków:

- przyjęcia towarów
- wyszukiwanie towarów wg podanego klucza
- komisjonowanie za pomocą skanera
- kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 10 EUR/godz brutto
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- zwrot kosztów dojazdu z zakwaterowania do miejsca pracy
- pracę jednozmianową
- umowę o pracę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie

Mile widziane:
- posiadanie własnego samochodu i ważnego prawa jazdy (kat. B)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji