Komisjoner - bez znajomości j.niemieckiego

Samson Personal-Team GmbH

Niemcy, Magdeburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:
- komisjonowanie opon i części samochodowych
- praca ze skanerem

Wymagania

- dobry stan zdrowia,
- niekaralność,
- mile widziane własne auto na dojazd,

OFERTA:
- wynagrodzenie godzinowe: 9,27 EUR brutto + 300 EUR diety miesięcznie
- dodatki za pracę w nadgodzinach
- forma zatrudnienia: niemiecka umowa o pracę, pełne ubezpieczenie, wszystkie składki społeczne opłacone
- dodatki świąteczne, wakacyjne, pomoc w staraniu się o Kindergeld

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji