Komisjoner – atrakcyjne wynagrodzenie

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, Ulm, zagranica

Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec w okolicach Ulm kandydatów na stanowisko:

Komisjoner - bez znajomości j.niemieckiego

do pracy w firmie produkującej narzędzia i maszyny ogrodnicze

Zakres prac:
- komisjonowanie, narzędzi, maszyn
- kontrola jakości
- pakowanie, przygotowywanie towarów do wysyłki
- współpraca z działem magazynowym

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 12,00 € brutto/godz.
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z małą dopłatą
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Mile widziane / Preferowane

- doświadczenie w pracy na magazynie
- posiadanie własnego samochodu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka