Opis stanowiska pracy

Stanowisko:

  • Praca na magayznie z artykułami spożywczymi jako komisjoner.
  • Kompletowanie towarów za pomocą systemu słuchawkowego pick by voice i paletowanie na wózki widłowe niskiego składu.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy, dobra kondycja fizyczna.
  • Chęć nauki liczebników w języku niemieckim od 1-100. Systemy słuchawkowe są aktualnie przestawiane całkowicie na język polski.
  • Gotowość do pracy fizycznej, dwuzmianowej w temperaturach +8°C.
  • Mile widziane doświadczenie, które nie jest podstawą zatrudnienia.
  • Mile widziany własny samochód na dojazdy, gdyż mieszkania znajdują się w obrębie do 10km od miejsca pracy.

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, opłacane sładki w pełnej wysokości.
  • Wynagrodzenie ponadtaryfowe w wysokości 11,50€/h brutto, dodatki nocne oraz dopłaty za dojazdy do pracy od drugiego miesiącą. Ponad 1.400€ netto miesiecznie (przy niemieckiej klasie podatkowej 1).
  • 27 dni urlopu w roku.
  • Premia świąteczna oraz urlopowa w wysokości 150€ po przepracowanych 6-ściu miesiącach.
  • Dostarczamy buty robocze.
  • Kompleksowa organizacja pobytu na terenie Niemiec oraz pomoc w organizacji zakwaterowania (mieszkania prywatne, żadne hotele robocze). Zakwaterowanie opłacane we własnym zakresie.
  • Indywidualne wsparcie przez polskiego koordynatora w trakcie załatwiania formalności podczas pobytu w Niemczech.
  • Możliwość przejścia na umowę prosto z naszym klientem po 9-ciu miesiącach pracy.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie