KOMISJONER // 10,75 € + PREMIE // UMOWA z PENNY PO 9 MSC

K&K social resources and development GmbH

Lehrte - Hämelerwald, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie realizujemy wraz z potentatem w branży spożywczej marka PENNY wspólny projekt polegający na rekrutowaniu, a później przeszkalaniu i weryfikowaniu pracowników z Polski. Firma K&K umożliwia zainteresowanym osobom nowy start w Niemczech zapewniając:
- odpłatne zakwaterowanie
- bezpłatny transport do pracy z kwaterunku firmowego
- przyuczenie do zawodu komisjonera
- załatwienie wszelkich związanych z praca formalności
- pomoc w wynajęciu pierwszego mieszkania dla przejętych przez PENNY pracowników

Aby otrzymać od PENNY umowę po 9 miesiącach należy spełnić następujące wymagania:
- miesięczna efektywność na poziomie przynajmniej 105% mierzona w ostatnich 3 msc pracy.
- brak nieusprawiedliwionych nieobecności
- przestrzeganie regulaminu oraz zasad panujących na magazynach PENNY

Magazyn PENNY w Lehrte - Hämelerwald:
- praca odbywa się na dziale KOLO ( Woda, Przyprawy, Konserwy, Słodycze)
- praca na jedną zmianę od 05:00/06:00 - 14:15
- praca od poniedziałku do piątku ( + soboty w tygodnie gdy święto wypada na tygodniu)

Wymagania

Od potencjalnych kandydatów wymagamy:
- punktualności
- rzetelności
- samodyscypliny
- ogólnej sprawności fizycznej

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
9 miesiecy
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 730PLN - 6 992PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne