Kolporter gazet - ISLANDIA

Work Service Express

Islandia, śląskie

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Islandia »

Miejsce pracy: ISLANDIA
ROZPOCZĘCIE PRACY - 15.05.2017

Poszukujemy KOLPORTERÓW GAZET

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Obowiązki:
• Kolportaż prasy W GODZINACH NOCNYCH - od 00.00 do 7.15
• Utrzymanie pojazdu służbowego w dobrym stanie

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Jeśli spełniasz powyższe wymagania - JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Mile widziane:
• Doświadczenie na terenie Islandii

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na minimum 6 miesięcy
• Pomoc w zakupie biletu lotniczego (koszt potrącany w późniejszym czasie z wynagrodzenia)
• Atrakcyjne wynagrodzenie - około 2200 euro netto
• Zakwaterowanie

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV