Kolportaż materiałów reklamowych (rozdawanie biuletynów informacyjnych)

Wydawnictwo Presspekt

Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja wydawnicza zatrudni młode osoby do rozdawania materiałów reklamowych (biuletynów informacyjnych) jednej ze szkół wyższych, tegorocznym maturzystom pod wybranymi szkołami średnimi w następujących miastach: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice podczas trwania pisemnych egzaminów maturalnych z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego

Czas trwania akcji: 3 dni (od 04.05 do 08.05)
Harmonogram: Czwartek (04.05), Piątek (05.05), Poniedziałek (08.05)
Czas pracy: ok. 4 godzin dziennie
Przewidywane godziny kolportażu: 09:00 - 13:00.

Oferujemy:
* bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane od razu po zakończeniu akcji.
** warunek konieczny! obecność w każdym z 3 dni eventu.

Zapraszamy do współpracy!

Uwaga! Z wybranymi osobami będziemy umawiać się telefonicznie w poniedziałek 2 maja, dlatego prosimy w odpowiedzi podawać numer kontaktowy.

Wymagania

dyspozycyjność, odpowiedzialność,
uczciwość i rzetelność,
komunikatywność oraz entuzjazm,
dobra prezencja, miła aparycja,
ukończony 16 rok życia,
dodatkowym atutem doświadczenie w podobnej pracy.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo segmentu custom publishing specjalizujące się w wydaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne