Kierownika zakładu, koordynatora produkcji do firmy ślusarskiej

Grot Marek Dobrzyński

Warszawa Bemowo, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- koordynację pracy pracowników produkcji,
- nadzór nad funkcjonującymi procedurami,
- kontrolę czasu realizacji poszczególnych zleceń,
- koordynację transportów, wyjazdów montażowych
- usprawnianie funkcjonowania produkcji i innych procesów występujących w przedsiębiorstwie

Wymagania

Wymagane doświadczenie w podobnej branży, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy pod presją czasu oraz zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się:<br/>- produkcją oraz montażami lekkich konstrukcji st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji