KIEROWNIKA ROBÓT SANITARNYCH

HJS PROJECT Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

• Samodzielne prowadzenie kontraktu;
• Bezpośredni nadzór nad siłami własnymi, podwykonawcami i dostawcami;
• Nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót;
• Odpowiedzialność za jakość robót podczas realizacji inwestycji;
• Kontrola kosztów realizacji inwestycji;
• Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych optymalizujących koszty realizacji inwestycji;
• Raportowanie postępu robót do przełożonego;
• Rozliczenie materiałów.

Wymagania

• Uprawnienia wykonawcze sanitarne bez ograniczeń – warunek konieczny;
• Doświadczenie w prowadzeniu kontraktu / kierowaniu budowami z branży wentylacji, klimatyzacji, instalacji sanitarnych - warunek konieczny;
• Wykształcenie wyższe budowlane kierunkowe - inżynieria środowiska ze specjalizacją w zakresie instalacji sanitarnych;
• Pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
• Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych;
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
• Dobra organizacja pracy;
• Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu;
• Prawo jazdy kat. B.;
• Znajomość programu AutoCad.

Prezentacja firmy

Firma HJS Project Sp. z o.o. specjalizująca się w branży wentylac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria