ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik zmiany

Miejsce pracy: Zabierzów, Chrzanów, Krzeszowice, Sanka

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością kontynuowania współpracy bezpośrednio z pracodawcą
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium oraz prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet szkoleń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcji
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych poprzez realizację planów produkcyjnych i jakościowych
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu i działem technicznym
  • Raportowanie
  • Nadzór nad stosowaniem zasad BHP, GMP i GHP

Miejsce pracy: Zabierzów

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy