Kierownik zmiany

ELE-INSTAL

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- zarządzanie podległym zespołem,
- realizacja założonych celów związanych z jakością oraz terminowością,
- odpowiedzialność za realizację bieżących zleceń,
- obsługa komputera – przede wszystkim pakiet MS Office
- zarządzanie dokumentacją firmową,
- tworzenie dokumentacji firmowej,
- aktualizowanie dokumentacji firmowej
- kontrola prac wykonywanych przez podległy zespół.
- praca jednozmianowa

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne lub pokrewne
- mile widziane doświadczenie w branży automatyki
- doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników (minimum 1 rok)
- doświadczenie w pracy w obszarze elektroinstalatorstwa
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- mile widziana znajomość programu AutoCAD
- mile widziana znajomość tworzenia protokołów pomiarowych.
- otwartość, komunikatywność oraz dyspozycyjność,
- znajomość zasad bezpieczeństwa pracy,

www.ele-instal.pl

Prezentacja firmy

Firma ELE-INSTAL powstała w roku 2014. Jesteśmy firmą prężnie dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis