Michael Page Michael Page

Kierownik Zmiany

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zmiany produkcyjnej oraz organizację pracy podległego zespołu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy spożywczej, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Zmiany. Organizacja jest jednym z liderów w swoim sektorze, rokrocznie zwiększającym wolumen produkcyjny w Polsce.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną;
    - delegowanie i rozliczanie zadań podległego zespołu
    - kontrola i nadzór nad przestrzeganiem dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych
    - odpowiedzialność za bezpieczeństwo oraz czystość na stanowiskach pracy
    - bieżące monitorowanie zadań
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby zakładu produkcyjnego
  • Nadzór nad przebiegiem procesu oraz realizacją planu produkcyjnego
  • Nadzór nad procesem technologicznym
  • Kontrola stanów magazynowych surowców/ produktów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Biotechnologia, Chemia spożywcza, Technologia Żywienia)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej z sektora spożywczego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (powyżej 30 osób)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: województwo Łódzkie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page