Oferta wyróżniona

Kierownik zmiany

woj. opolskie, śląskie, opolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Jeśli poszukujesz pracy pełnej wyzwań, chcesz brać udział w procesie tworzenia i rozwijania międzynarodowej organizacji – ta praca jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy motoryzacyjnej produkującej podzespoły dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy doświadczonych i samodzielnych osób na stanowisko: Kierownik Zmiany

Jako Kierownik Zmiany będziesz hierarchicznie pierwszą osobą odpowiedzialną za operatorów produkcji (ponad 20 osób). Będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za koordynowanie całego procesu produkcyjnego wraz z pracami serwisowymi, za sprawność jednostek produkcyjnych i zarządzanie podległym personelem oraz za dbałość o higienę, bezpieczeństwo i warunki pracy. Ponadto będziesz odpowiedzialny za wdrażanie nowych pracowników i właściwą alokację pracowników na zmianie, a także za wskaźniki produkcji, za utrzymanie ich na odpowiednim poziomie.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży Automotive)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wykształcenie średnie - techniczne
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość maszyn CNC oraz sytemu SAP
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient zapewnia:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zasadnicze wynagrodzenie
  • pracę w rodzinnej firmie
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy Automotive
  • realny wpływ na rozwój projektów
  • dodatek transportowy
  • Dodatek do kantyny

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji