Kierownik Zmiany

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla notującej ciągły rozwój firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Zmiany. W organizacji w ostatnim czasie zaszły znaczące zmiany w charakterze finansowania, które pozytywnie wpływają na jej wzrost.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne oraz skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym (operatorzy, brygadziści, ustawiacze) oraz nadzór nad realizacją planu produkcyjnego.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Efektywne oraz skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym (operatorzy, brygadziści, ustawiacze);
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego oraz jego właściwym przebiegiem zgodnym ze standardami firmy i instrukcjami pracy;
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Motywowanie podległych pracowników do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych;
  • Raportowanie;
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących jakości produkcji;
  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing.

Profil kandydata

  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji;
  • Umiejętność kierowania zespołem - około 100 pracowników;
  • Znajomość metod i technik produkcji;
  • Znajomość zasad zarządzania jakością;
  • Min.2 lenie doświadczenie na stanowisku nadzorowania działu/ jednostki produkcyjnej;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane techniczne;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku);
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page