WESTWING Sp. z o.o.
Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad 1 miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Obecnie nasza firma nieustannie się rozwija i dlatego też poszukujemy pracowników do naszych zespołu - ludzi zdolnych, zmotywowanych, gotowych do podejmowania wyzwań!

Kierownik Zmiany

Od: WESTWING Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Robakowo, k. Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw i szkolenie pracowników.
  • Kształtowanie pozytywnych relacji i kultury doskonalenia w swoim zespole. Motywowanie i rozwijanie zespołu w celu wykorzystania całego jego potencjału.
  • Współtworzenie i wdrażanie planów operacyjnych w celu realizacji SLA. Podejmowanie działań korygujących.
  • Ustalanie i utrzymanie standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy. Wdrażanie zmian w organizacji pracy w celu optymalizacji procesów.
  • Ustalanie priorytetów dotyczących codziennych zadań oraz ich organizację i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem.

Nasze wymagania:

  • Jesteś liderem, który potrafi osiągać cele poprzez budowanie zaangażowanego zespołu. Potrafisz rozwijać siebie i swoich podwładnych.
  • Znajdujesz się dobrze w organizacji, która rośnie w szybkim tempie. Masz zdolność do adaptacji i radzenia sobie w nietypowych sytuacjach.
  • Potrafisz posługiwać się danymi, po to aby wyciągać wnioski i przekładać je na działania.
  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, optymalnie w łańcuchu dostaw, logistyce.
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1-B2;
  • Jesteś gotowa/y pracować w systemie zmianowym ( 6:00-14:00, 16:00-24:00)

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży.
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój.
  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing).
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.

Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.