LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Gdańsk
Nr ref.: 0017328
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy wydziałów produkcyjnych oraz procesów związanych z realizacją zatwierdzonych planów produkcji, przy zachowaniu wymaganej jakości produktu,
  • kontrolowanie stanów materiałów produkcyjnych,
  • nadzór kosztów pracy działu,
  • prawidłowe i terminowe raportowanie procesu produkcji zgodnie z wymaganiami zakładu,
  • przestrzeganie norm jakościowych i standardów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji lub utrzymania ruchu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne,
  • szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany), 4-brygadowym.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym,
  • dodatek za pracę na II i III zmianie,
  • udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.