Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych projektach technologicznych,
  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • dobre warunki pracy- brak czynników szkodliwych (czysto i ciepło),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i liczne premie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
  • ubezpieczenie grupowe na życie (z możliwością ubezpieczenia współmałżonka) finansowane przez pracodawcę.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, w Dziale Produkcji, będzie odpowiedzialna m.in.za :

  • Organizację, kontrolę i bieżący nadzór procesów produkcyjnych na zmianie,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Realizację planu produkcyjnego,
  • Osiąganie celów dotyczących wydajności, jakości oraz minimalizacji odpadów,
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
  • Analizowanie i eliminowanie przyczyn reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Współpracę z innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Mile widziana znajomość SAP,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości