Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy dodatkowej osoby na stanowisko

KIEROWNIK ZMIANY

Do zadań należeć będzie przede wszystkim:
• organizacja pracy oraz nadzór nad podległym zespołem
• zapewnienie prawidłowego toku pracy linii produkcyjnych
• odpowiedzialność za realizację bieżących zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami technologicznymi i ustalonym terminem wykonania
• optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem kosztów, terminów i jakości
• odpowiedzialność za stan maszyn i urządzeń oraz stan higieniczny produkcji

Wymagania

U Jędrusia sp. z o.o.
poszukuje osób, które :
• posiadających minimum 2 lata stażu w kierowaniu zespołem
• mających zdolności kierownicze i interpersonalne
• znających standardy jakościowe i sanitarne w zakresie produkcji art. spożywczych
• komunikatywnych z umiejętnością pracy w zespole

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy