Kierownik Zmiany

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Kierownika Zmiany. Osoba ta będzie zarządzać podległym zespołem oraz dbać o ciągłą optymalizację procesów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce, które pracują w oparciu o najnowsze technologie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarem produkcji i nadzór nad 30 osobowym zespołem na zmianie;
  • Nadzór nad wydajnością i efektywnością pracy podległego obszaru;
  • Nadzór nad procesami przygotowującymi produkcję;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez ustawianie odpowiednich parametrów maszyn i urządzeń oraz form jak również usuwanie ich awarii;
  • Inicjowanie działań zmierzających do optymalizacji procesów produkcyjnych pod względem jakości i produktywności;
  • Udział w projektach zgodnie z filozofią Lean Management;
  • Przestrzeganie zasad wynikających z wymogów i przepisów prawa dotyczących bezpieczeństwa produktu i odpowiedzialności za produkt,
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników szczególnie w zakresie BHP oraz ocena jakości świadczonej przez nich pracy zgodnie z wewnątrzzakładowymi procedurami;
  • Nadzór nad wskaźnikami produkcyjnymi.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość przepisów prawnych z zakresu BHP;
  • Znajomość zasad i narzędzi Lean;
  • Otwartość na pracę w trybie zmianowym;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Otwartość, zaangażowanie.

Oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku pracy w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page