Opis stanowiska pracy

Firma STYROPMIN to polski producent płyt styropianowych z przeszło 25-letnią tradycją na krajowym rynku. Dzięki doświadczeniu oraz nieustannym inwestycjom chcemy być liderem w branży izolacyjnej, ważnym partnerem zarówno dla naszych klientów jak również pracowników.

Do naszego zakładu w Łochowie poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym na wszystkich etapach
  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
  • Dbałość o koszty produkcji, wyniki jakościowe i wydajnościowe
  • Dzienne rozliczanie oraz raportowanie procesów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zleceń oraz załadunków
  • Kontrola pracy oraz motywacja pracowników produkcji i magazynu

Wymagania:

  • Dwuletnie na stanowisku Brygadzisty/Kierownika Zmiany
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Znajomość zasad funkcjonowania zakładu produkcyjnego
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pensję podstawową plus system premiowy
  • Stabilną pracę w przyjaznym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz wsparcie Kadry Kierowniczej
  • Poznanie nowocześnie funkcjonującego zakładu

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz 883)"

Prezentacja firmy

Firma Styropmin zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria