ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik zmiany

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe, ZFŚS,
  • mieszkanie pracownicze (możliwość zakwaterowania),
  • dopłaty do dojazdów do pracy.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane techniczne),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesu obróbki mechanicznej i plastycznej metalu.

Zadania:

  • Rozdzielanie pracy pracownikom produkcyjnym,
  • nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością,
  • realizacja zamówień,
  • dopilnowywanie porządku na stanowiskach pracy,
  • rozdzielanie narzędzi i pracy,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji: raportów produkcyjnych,
  • ewidencji czasu pracy, raportów wydajnościowych,
  • sporządzanie analiz wydajności,
  • wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • nadzór nad funkcjonowaniem systemu 5S na produkcji.

*Oferta dotyczy lokalizacji Słubice (lubuskie)*

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials