LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0015616
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o wysoką jakość produktu i procesu produkcji
  • Nadzór nad procesem produkcji oraz systematycznym wykonywaniem planów produkcyjnych
  • Zarządzanie działaniami zmiany produkcyjnej oraz stały monitoring wskaźników wydajności
  • Organizacja i utrzymanie stanowisk pracy zgodnie z przepisami BHP

Oczekiwania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza zmiany, kierownika, lidera w zakładzie produkcyjnym- WARUNEK KONIECZNY
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z konsultantami zagranicznymi
  • Praktyczna znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników poparte sukcesami,

Oferta:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych
  • Motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów
  • Możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego lub studiów podyplomowych
  • Benefity pozapłacowe: Opiekę medyczna, Multisport, możliwość dowozu do pracy z Gdańska Głównego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.