KIEROWNIK ZMIANY - Zabierzów

Plus Kadra Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

- Koordynacja procesów produkcyjnych na bieżącej zmianie
- Nadzór nad realizacją planu produkcji
- Monitorowanie wydajności maszyn
- Zarządzanie ponad 100 osobowym zespołem pracowników
- Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz wdrażanie działań korygujących

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
- Praktyczna znajomość Microsoft Excel
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwości rozwoju zawodowego
- Odpowiedzialne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności
- Pracę pełną wyzwań

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.