KIEROWNIK ZMIANY w ZESPOLE KOORDYNACJI PRZEPŁYWU BAGAŻU

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(1 ETAT)

Nr. Ref. 114 /18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy na dyżurze podległych pracowników Działu TOLB;
  • Koordynowanie odpraw bagażu w systemie BHS;
  • Koordynowanie usuwania zatorów, przestojów i awarii systemu BHS;
  • Uruchamianie i koordynowanie realizacji w sytuacjach awaryjnych, planu ciągłości działania – przenoszenie obsługi bagażu rejestrowanego oraz w sytuacji awarii systemu FIS/FIDIS Procedury awaryjnego informowania pasażerów służb w zakresie obsługi bagażu;
  • Sporządzanie raportu z przebiegu dyżuru Działu TOLB;
  • Sprawowanie nadzoru operacyjnego nad pracą systemu BHS w aspekcie terminowej i sprawnej obsługi bagażu w tym poprzez doraźne przebywanie na elementach systemu BHS tj. m.in. na podestach technicznych, stanowiskach MCS, taśmociągach.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie;
  • Przy wykształceniu wyższym 2 lata pracy w obszarze przesyłu bagażu;
  • Przy wykształceniu średnim doświadczenie zawodowe 3 lata pracy w obszarze przesyłu bagażu;
  • Preferowane posiadanie uprawnień koordynatora odpraw bagażu lub operatora systemu przesyłu bagażu;
  • Bardzo dobra znajomość procesów związanych z obsługą bagażu na lotnisku;
  • Bardzo dobra znajomość systemu BHS, oraz systemów wspomagających: FIS, BagStage, SCADA, CCTV;
  • Bardzo dobra znajomość zasad przygotowania planów przydziału zasobów sortowni zrzutni bagażowych, przylotowych, transferowych i ponadwymiarowych taśmociągów bagażowych i magazynu EBS i operacyjnego zarzadzania ich wykorzystaniem, również w sytuacjach awaryjnych;
  • Bardzo dobra znajomość lotniskowych technologii odpraw pasażerów i bagażu;
  • Bardzo dobra znajomość planów ciągłości działania i postepowania w sytuacjach awaryjnych;
  • Znajomość regulaminu korzystania z sortowni bagażu i systemu BHS;
  • Bardzo dobra znajomość zasad komunikacji radiowej;
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) - poziom zaawansowany;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 30.06.2018r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.