Kierownik zmiany w tartaku ze znajomością j. niemieckiego

Dekra Praca Sp. z o.o.

Niemcy / Bawaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
- kontrola jakości pracy zespołu
- odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP i standardów pracy
- rozwiązywanie problemów w przypadku awarii maszyn produkcyjnych
- nadzór na terminową realizacją procesów produkcyjnych
- przygotowywanie grafików zmian
- odpowiedzialność za proces wdrożenia polskich pracowników do pracy

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym
- znajomość j. niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (B2/C1)
- znajomość pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność i zaangażowanie
- uprawnienia na wózki widłowe
- mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym lub jako technik obróbki drewna
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i składkami
- wynagrodzenie 14€ brutto miesięcznie + premie
- pracę na dłuży okres

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji