Kierownik zmiany w magazynie

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowego Lidera wśród usług logistycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik zmiany w magazynie

Kandydatom Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm logistycznych w Polsce
umowę o pracę bezpośrednio w firmie
atrakcyjne wynagrodzenie + premie
realna możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
pakiet benefitów ( multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, mybenefitsystem)

Twój zakres obowiązków:

planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych
zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu
nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo-transportowej
dbałość o przestrzeganie zasad BHP
sporządzanie raportów i analiz
planowanie grafików czasu pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz procesami magazynowymi
umiejętności organizowania pracy zespołu oraz egzekwowania zadań
uprawnień na wózki widłowe UDT
dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
gotowości do pracy w systemie III zmianowym

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.