Kierownik zmiany produkcyjnej

Droma s.c.

Zabrze, śląskie

Droma s.c.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych.
Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność - dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych
na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Najważniejsze obowiązki:

  • Organizowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie efektów pracy podległych pracowników;
  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami pracy, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną oraz ze wskazówkami przełożonego;
  • Kontrolowanie i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego w podległym obszarze oraz niezwłoczne reagowanie na jego zakłócenie;
  • Kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i stosowaniem przez pracowników ochron osobistych;
  • Czynny udział w szkoleniu nowo zatrudnionych pracowników;
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, narzędzi i przyrządów przez podległych pracowników;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość wykazania się i zaprezentowania swoich rozwiązań;

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej związanej z branżą przemysłową (mile widziany potwierdzony certyfikatami udział w szkoleniach i kursach dotyczących zarządzania zespołem produkcyjnym);
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane: wykształcenie wyższe I lub II stopnia);
  • Bardzo dobra znajomość procesu produkcji, norm jakościowych i narzędzi lean manufacturing;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (delegowanie, udzielanie informacji zwrotnej, ocena pracy);
  • Silna osobowość i asertywność oraz umiejętności analityczne i organizacyjne, samodzielność;
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami;
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.