Kierownik Zmiany Produkcyjnej

FOODJOBS Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany Produkcji

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie, okolice Koszalina

Wymagania

Obowiązki:

• Zarządzanie zespołem produkcyjnym

• Organizacja pracy i przydział zadań podległego zespołu

• Motywowanie pracowników działu

• Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych

• Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy

• Kontrola dokumentacji związanej z IFS, BRC i HACCP

Oczekujemy:

• Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Umiejętność zarządzania zespołem

• Umiejętności interpersonalnych umożliwiających budowanie pozytywnych relacji

• Zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań

Oferujemy:

• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

• Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

• Udział w szkoleniach

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne