Valeo Electric and Electronic Systems - Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład zajmuje się produkcją rozruszników, turbosprzężarek, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją komponentów. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 1800 osób.

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Lokalizacja: Czechowice -Dziedzice k. Bielsko - Biała

Nr. ref: SUP/PTS

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie realizacji planów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz wydajności;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ergonomię pracy;
  • Współpraca z działem logistyki przy tworzeniu tygodniowych planów produkcyjnych;
  • Nadzór nad wynikami oraz przygotowywanie dziennych raportów produkcyjnych;
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korekcyjnych i prewencyjnych w wyznaczonym obrębie;
  • Wdrażanie działań usprawniających pracę;
  • Przeprowadzanie analiz zagrożeń na stanowisku pracy oraz działań zapobiegawczych;
  • Nadzorowanie gospodarki odpadami;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Motywowanie zespołu w celu rozwijania własnych inicjatyw, propozycji ulepszeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomość środowiska Windows oraz MS Office;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Zdolność rozwiązywania problemów;
  • Wysoka motywacja oraz silne ukierunkowanie na cel;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w branży automotive;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi i metodologii stosowanych według najwyższych standardów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.