Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną (ok.25-30 osób, system zmianowy)
  • Planowanie i koordynowanie produkcji
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Organizacja pracy działu i nadzór nad pracownikami
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację produkcji
  • Odpowiedzialność za jakość, koszty, bezpieczeństwo pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie technicznie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży konstrukcji stalowych
  • Wiedza z obszaru Lean Manufacturing- dodatkowy atut
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • Umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym koncernie posiadającym ugruntowaną pozycję na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatki pozapłacowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton