Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- nadzór nad procesem produkcyjnym pod względem terminowości, jakości, wydajności

- zarządzanie zespołem zmianowym w zakresie organizacji pracy, dobrej komunikacji wewnątrz zespołu i między zespołami, planowania czasu pracy i obsadzenia zmian

- doskonalenie procesu produkcji

- motywowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu

- organizacja pracy na stanowiskach

- dbałość o przestrzeganie norm obowiązujących systemów bezpieczeństwa i jakości

- dbanie o utrzymywanie standardów z zakresu BHP i p. poż.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem)

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość metod optymalizacji procesów oraz postawa sprzyjającą wprowadzaniu usprawnień

- umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi (planowanie pracy, motywowanie, ocena)

- zdolność pracy pod presją czasu i środowiska

- dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)

- umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

- nastawienie na współpracę, dobre umiejętności komunikacyjne, asertywność

Mile widziane:

- doświadczenie zawodowe w branży opakowań kartonowych

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miłą atmosferę pracy w ekonomicznie stabilnym przedsiębiorstwie

- wynagrodzenie zasadnicze oraz premie

CV proszę przesyłać w formacie .doc lub .pdf

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Od 1997 roku posiadamy w Naszej bazie kilka tysięcy wartościowych klient... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji