Kierownik Zmiany (m/f) - międzynarodowa firma z branży FMCG

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kierownika Zmiany. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie 30 osobowym zespołem.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, obecna w Polsce od 1992 roku. Organizacja posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce i jest wiodącym producentem produktów czekoladowych, gum do żucia, słodyczy, dań gotowych i żywności dla zwierząt w Europie.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zarządzanie podległym zespołem 30 pracowników, budowanie pozytywnych relacji w grupie, odpowiedzialność za rozwój zawodowy pracowników
  • Raportowanie wyników podległych pracowników, planowanie, monitorowanie oraz ocenianie pracy pracowników
  • Inicjowanie oraz koordynowanie działań związanych z polityką oraz procedurami firmy
  • Utrzymywanie bezpiecznego oraz czystego środowiska pracy poprzez edukowanie i instruowanie pracowników w zakresie korzystania ze wszystkich punktów kontrolnych, sprzętów i zasobów w organizacji
  • Kontrolowanie oraz nadzorowanie przestrzegania dobrych praktyk higienicznych i produkcyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na pokrewnym stanowisku oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikacją
  • Chęć do rozwoju w obszarze zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stałe warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page