KIEROWNIK ZMIANY/LIDER ZESPOŁU – magazyn dystrybucyjny

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Kierowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Nadzór i zarządzanie procesami: wydania towaru, składowania i przyjęcia
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
  • Obsługa systemu SAP/WM
  • Raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych oraz proponowanie rozwiązań usprawniających procesy magazynowe
  • Szkolenie oraz motywowanie zespołu do pracy
  • Utrzymywanie dyscypliny oraz przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
  • Dbanie o porządek w podległym obszarze

Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, wskazane logistyczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Predyspozycje do kierowanie podległym zespołem
  • Znajomość systemu SAP/WM
  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.