Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Kierownik Zmiany (KT)

Miejsce pracy: Ujazd

Obowiązki:

  • organizacja pracy pracowników w czasie zmiany produkcyjnej,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy,
  • układanie grafików do potrzeb produkcyjnych, podział zadań pomiędzy pracownikami na zmianie, właściwa alokacja pracowników na zmianie produkcyjnej,
  • organizacja procesu wdrażania pracowników na stanowisku pracy: szkolenie BHP, instruktaż stanowiskowy, szkolenie na stanowisku pracy, analiza kompetencji (matrycy kompetencji), analiza potrzeb szkoleniowych zespołu i organizacja wymaganych szkoleń,
  • monitorowanie absencji pracowniczych, analiza wypadków przy pracy, w tym podejmowanie działań prewencyjnych,
  • koordynowania procesu produkcyjnego: realizacja planu produkcyjnego, wydajności i jakości produkcji, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, przestrzeganie standardów produkcyjnych,
  • utrzymanie porządku, czystości w podległym obszarze,
  • zbieranie danych dotyczących problemów na linii produkcyjnej, analiza i proponowanie rozwiązań,
  • zarządzanie pracami serwisowymi, monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, koordynacja pracy techników utrzymania ruchu,
  • promowanie i egzekwowanie kultury, stałego doskonalenia pracy i procesów pod kątem osiągania wysokich wyników i efektywności.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • praktyczne doświadczenie w kierowaniu zmianą produkcyjną,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • znajomość procesów produkcyjnych, dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn CNC,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość środowiska pracy wg. metod 5S oraz Lean,
  • znajomość MS Office (Excel),
  • znajomość SAP mile widziana,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana,
  • gotowość do pracy zmianowej w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym,
  • samodzielność i proaktywność w podejmowanych działaniach,
  • nastawienie na osiąganie wyników, umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
  • przyjazne warunki pracy,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • udział w projekcie typu greenfield.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.