Kierownik zmiany introligatorni

Drukarnia Perfekt S.A.

01-303 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

• planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcji

• zarządzanie podległym zespołem: 30 osób

• podejmowanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne

• organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy introligatorni

• zapewnienie właściwego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji

• współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości procesu produkcji

• aktywne uczestnictwo we wdrażaniu narzędzi lean manufacturing

• współpracę z zespołem utrzymania ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn

• terminową realizację zleceń i powierzonych zadań na wydziale produkcyjnym

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie w branży poligraficznej

• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętności budowania relacji w zespole

• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

• praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing

Prezentacja firmy

Drukarnia Perfekt<br/>zatrudnia ponad 130 pracowników,<br/>zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
enelmed
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji