Kierownik zespołu z językiem niemieckim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1116450

Szukamy Kierownika zespołu niemieckojęzycznego do pracy dla jednego z naszych klientów w Krakowie!
Jesteś świetny w zarządzaniu ludźmi? Czy mówisz płynnie po niemiecku i angielsku? Dołącz do jednej z największych firm transportowych na świecie!

Obowiązki:

Będziesz wspierać zarząd w osiąganiu celów związanych z przychodami, usługami, Zapewnisz wysoki standard w w przeprowadzaniu procesów i spełniania wymogów regulacyjnych. Bardzo istotnym obowiązkiem jest umiejętność zidentyfikowania potrzeb szkoleniowych dla osoby / zespołu. Będziesz dbać o motywację pracowników oraz wraz zespołem dążyć doosiągnięcia optymalnej efektywności pracy.

Wymagania:

Posiadasz wysokie kompetencje komunikacyjne oraz liderskie. Masz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów oraz świetnie umiejętności analityczne. Biegle posługujesz się jeżykiem niemieckim (C1)oraz angielskim (B2). Jesteś elastyczny do pracy w systemie zmianowym (czasami w sobotę)

Co oferujemy?

Otrzymasz świadczenia takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kupony na posiłki. Będziesz mieć możliwość pracy w znanej, międzynarodowej firmie, w bardzo dobrej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland