Kierownik Zespołu Wdrożeń (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Zespołu Wdrożeń, będzie współudzialna za projektowanie rozwiązań uwzględniając wybór rozwiązań technologicznych oraz będzie odpowiedzialna za programy digitalizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana, miedzynarodowa firma z ponad 40letnią tradycją. Posiada ponad 800 sklepów na terenie całego świata.

Opis stanowiska

  • Delegacja zadań i nadzór ich wykonania.
  • Motywowanie i ocena pracy współpracowników.
  • Rozwiazywanie konfliktów.
  • Ciągłe doskonalenie i rozwój narzędzi i metodyk pracy zespołu.
  • Rekrutacja nowych pracowników.
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zarządzanie jego oczekiwaniami.
  • Zarzadzanie dostawcami i nadzór na realizowanymi przez nich pracami.
  • Uzgadnianie rozwiązań z klientem wewnętrznym w zakresie wdrażanych funkcjonalności.
  • Opracowywanie zintegrowanych planów wdrożeń nowych usług i zmian w usługach.
  • Przygotowywanie propozycji koncepcji nowej usługi IT lub zmiany w usłudze IT we współpracy z właścicielem usługi.
  • Zarządzanie projektami ze szczególnym zwróceniem uwagi na kategoryzację projektów uwzględniając istotność, skalę, czas trwania oraz poziom ryzyka w projekcie.
  • Skuteczne wdrażanie projektów zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem.
  • Dostarczenie/wycofanie określonej usługi IT w ramach przewidzianego budżetu i w określonym czasie.
  • Opracowywanie harmonogramów i budżetu projektu.
  • Bieżąca kontrola prowadzonych prac projektowych.
  • Zarządzanie ryzykiem.
  • Zarządzanie repozytorium projektowym i wersjami dokumentów.
  • Wsparcie jednostek odpowiedzialnych za dostarczanie rozwiązań.
  • Raportowanie i prezentowanie postępów prac.
  • Dostarczanie niezbędnych informacji oraz ocena stanu projektu.
  • Dokonywanie przeglądu stosowania procedur projektowych i proponowanie ich modyfikacji.
  • Rozwiązywanie problemów i konfliktów.
  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w ramach procesów rozwoju systemów i rozwiązań IT.
  • Nadzór nad przygotowaniem analizy systemowej uwzględniającej statykę oraz dynamikę projektowanych systemów.
  • Wsparcie w procesach wytwórczych oprogramowania w tym przy testach, dokumentacji i odbiorach.
  • Nadzór nad opracowywaniem architektury rozwiązań i jej dokumentowaniem.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub ekonomiczne;
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność stosowania w praktyce metodyki zarządzania projektami;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wewnątrz organizacji oraz z wykorzystaniem partnerów zewnętrznych;
  • Pełna odpowiedzialność za budżet, harmonogram, zakres i sukces projektu;
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku biznesowym;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi, zespołami analitycznymi i architektonicznymi;
  • Orientacja na realizację celów biznesowych;
  • Umiejętność działania pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • Znajomość metodyk analizy systemowej oraz biznesowej;
  • Znajomość narzędzi używanych podczas prac analitycznych;
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy

* Możliwość wzięcia udziału w projekcie transformacji cyfrowej.
* Możliwość wzięcia udziału w unikalnych projektach w zakresie budowy i rozwoju rozwiązań IT dla branży retail realizowanych na poziomie globalnym i lokalnym.
* Współtworzenia rozwiązań kluczowych dla biznesu.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page