Kierownik Zespołu Trenerów

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik Zespołu TrenerówMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem trenerskim w ramach sieci sprzedaży i struktury Call Center;
  • projektowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu technik sprzedaży, obsługi klienta, wiedzy produktowej, komunikacji i innych umiejętności miękkich dla sprzedawców w Oddziałach oraz Call Center;
  • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych oraz identyfikacja obszarów do rozwoju wśród pracowników;
  • opracowanie harmonogramów szkoleń;
  • przygotowanie wraz z zespołem programów szkoleniowych;
  • opracowywanie skryptów sprzedażowych, materiałów ofertowych oraz pomocniczych (kart produktów, onepagerów, porównań;
  • ocena pracowników oraz systematyczne rozliczanie efektywności przeprowadzonych szkoleń.

Wymagania:

  • min. 2-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy trenerskiej w branży finansowej, poprzedzonego doświadczeniem na stanowiskach handlowych;
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży przez telefon;
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
  • wiedzy i znajomości technik trenerskich;
  • wysokich zdolności organizacyjnych;
  • umiejętności przygotowania materiałów szkoleniowych;
  • gotowości do częstych podróży służbowych;
  • wykształcenia wyższego;
  • prawa jazdy kat. B;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • rzetelności, terminowości i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole;
  • realny wpływ na dalszy rozwój organizacji;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.