Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.

KIEROWNIK ZESPOŁU TELESPRZEDAŻY

Lokalizacja: Kłodawa k. Gorzów Wielkopolski

Twoje główne zadania:

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii telesprzedaży we współpracy z przedstawicielami terenowymi oraz realizacja celów biznesowych zespołu
  • Współtworzenie i wdrożenie oraz egzekwowanie standardów pracy podległego zespołu ds. sprzedaży telefonicznej
  • Organizacja i planowanie pracy podległego zespołu
  • Zarządzanie procesem telefonicznej sprzedaży
  • Zapewnienie wysokiej satysfakcji klientów podczas realizacji celów biznesowych
  • Wsparcie merytoryczne dla podległego zespołu
  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów ds. sprzedaży telefonicznej
  • Rozwijanie umiejętności / kompetencji podwładnych poprzez szkolenia i coaching oraz podejmowanie innych działań mających na celu rozwój umiejętności
  • Analiza, identyfikacja i rekomendowanie obszarów do poprawy / optymalizacji
  • Zarządzanie budżetem działu
  • Współpraca z przedstawicielami terenowymi i działem marketingu

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i procesami w środowisku call center
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w call center na stanowisku operacyjnym
  • Znajomość branży farmacji weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność planowania, wyznaczania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • Wiedza z zakresu rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w środowisku call center oraz znajomość aktualnych trendów z branży
  • Świadomość biznesowa i orientacja na osiąganie założonych rezultatów
  • Umiejętność motywowania, wyznaczania celów i nadzorowania pracy zespołu
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Charyzma, zaangażowanie, własna inicjatywa i kreatywność
  • Znajomość branży weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na pracę zespołową, orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • Wykształcenie wyższe
  •  Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość współtworzenia środowiska pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w formie elektronicznej prosimy przesyłać za pomocą:
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Vetoquinol Biowet - Kosynierów Gdyńskich 13-14 - 66-400 – Gorzów Wielkopolski